
Írásba adom...
ProgramCategories.sajat-eloadas
SMALL STAGE
Kedves Barátom! Azt remélem, hogy beszélgetésnek, szívélyes dialógusnak fog tűnni ez az este – annak ellenére, hogy látszólag én hangosodom fel. Könnyeimből és könyveimből, írásaimból és sírásaimból osztok meg Veletek néhány cseppet, abban a reményben, hogy az eszmei bevétel a Tietek, az anyagi pedig a Solve Szolidaritási Alapítványé lehet. Áldozatotokat köszönve, szeretettel várlak. Mottó: Nem elég szegedinek lenni, annak is kell látszani. Bízzunk abban, hogy kivételesen ez a látszat nem csal. Öleléssel, a szerző-előadó: Székhelyi József
CREATORS
Közreműködő –
MORE INFORMATION
Newsletter
