Írásba adom... program image

Írásba adom...

ProgramCategories.sajat-eloadas

SMALL STAGE

Székhelyi József

Székhelyi József szerzői búcsúestje

PREMIERE: 2008. MAY 23.

Kedves Barátom! Azt remélem, hogy beszélgetésnek, szívélyes dialógusnak fog tűnni ez az este – annak ellenére, hogy látszólag én hangosodom fel. Könnyeimből és könyveimből, írásaimból és sírásaimból osztok meg Veletek néhány cseppet, abban a reményben, hogy az eszmei bevétel a Tietek, az anyagi pedig a Solve Szolidaritási Alapítványé lehet. Áldozatotokat köszönve, szeretettel várlak. Mottó: Nem elég szegedinek lenni, annak is kell látszani. Bízzunk abban, hogy kivételesen ez a látszat nem csal. Öleléssel, a szerző-előadó: Székhelyi József

CREATORS

Közreműködő – 

Follow Us!
Instagram
Facebook
YouTube
You May Also Like!
Newsletter

NEWSLETTER SUBSCRIPTION