"És él a dixie..." program image

"És él a dixie..."

guest production

MAIN STAGE

Benkó Dixieland Band

ünnepi koncert Benkó Sándor 75. születésnapja alkalmából

PREMIERE: 2015. OCTOBER 16.

Művészkollégák, zenekara tagjai és maga az ünnepelt idézi fel a számtalan történetet, élő zenével illusztrálják a megélt pillanatokat, egyben értékelik a műfaj jelenlegi helyzetét a nagyvilágban.

Két amerikai elnök is kitüntető elismerés formájában méltatta a kiemelkedő teljesítményt, amelyet a zenekar a New Orleans-i zenei hagyományok ápolásában nyújtott.
A mostani koncertet régi jó barátaik a Storyville Jazz Band kezdi, természetesen Frankie Lato vezérletével és Almási Enikő kiváló éneklésével, majd a második félidőben következik az ünnepelt csapata. Szórakoztató, ismeretanyagban is gazdag élményben lesz része mindazoknak, akik az eseményre jegyet váltanak.

CREATORS

Közreműködő – 

Follow Us!
Instagram
Facebook
YouTube
You May Also Like!
Newsletter

NEWSLETTER SUBSCRIPTION