Kölcsey-érmet kapott Stefanik Sándor

2022. JANUÁR 20.
Kölcsey-érmet kapott Stefanik Sándor hír képe

Kölcsey-érmet kapott kollégànk, Stefanik Sándor, aki 1987-től erősíti a Szegedi Nemzeti Színház társulatát, 2003-tól színházunk és a Szabadtéri Játékok főügyelője.

Kölcsey-érmet kapott Stefanik Sándor 1
Kölcsey-érmet kapott Stefanik Sándor 2
Kölcsey-érmet kapott Stefanik Sándor 3

Fotógaléria: Iványi Aurél

2021-ben kezdte 34. évadát, számtalan dráma, opera, operett és musical előadás létrehozásában volt nélkülözhetetlen a jelenléte.

Drága Stefi, köszönjük az eddigi munkádat, gratulálunk és további közös sikereket kívánunk!

Kövessen minket!
Instagram
Facebook
YouTube
Banner
További hírek
A 2025/2026-os színházi évad Dömötör-díjasai hír képe
A 2025/2026-os színházi évad Dömötör-díjasai

A 2025/2026-os színházi évad díjazottjai:

Meghirdette 2026/2027-es évadát a Szegedi Nemzeti hír képe
Meghirdette 2026/2027-es évadát a Szegedi Nemzeti

Az évek alatt hagyománnyá vált, vidám hangulatú zenés műsorral, a Reök-palota előtt jelentette be 2026/2027-es évadát a Szegedi Nemzeti Színház.

Willem DAFOE üzenete a színházi világnapon hír képe
Willem DAFOE üzenete a színházi világnapon

Színházi világnapi üzenet 2026-ban Willem Dafoe-tól.