Jakab Tamás harmincöt éve játszik a Szegedi Nemzeti Színházban!

2022. DECEMBER 10.
Jakab Tamás harmincöt éve játszik a Szegedi Nemzeti Színházban! hír képe

Az Élve megégetve című darab ősbemutatójának végén köszöntötték a színészt a kollégái. Vastapsot kapott a Szegedi Nemzeti Színház legújabb darabja, a Kisszínházban bemutatott Élve megégetve. Az ősbemutató végén azonban egy kicsit megszakadt a taps: Barnák László lépett színpadra, hogy köszöntse kollégáját Jakab Tamást. A színész harmincöt éve játszik Szegeden. A főigazgató megköszönte a társulat...

Az Élve megégetve című darab ősbemutatójának végén köszöntötték a színészt a kollégái.

Vastapsot kapott a Szegedi Nemzeti Színház legújabb darabja, a Kisszínházban bemutatott Élve megégetve.

Az ősbemutató végén azonban egy kicsit megszakadt a taps: Barnák László lépett színpadra, hogy köszöntse kollégáját Jakab Tamást. A színész harmincöt éve játszik Szegeden. A főigazgató megköszönte a társulat és a nézők nevében is Jakab Tamás hűségét.

Nézzék meg a köszöntést, a Szeged Televízió megörökítette a megható pillanatokat!

A teljes cikk a Szeged.hu oldalán olvasható.

 

Kövessen minket!
Instagram
Facebook
YouTube
Banner
További hírek
A legjobb dramaturg díját kapta Zsigó Anna és Koltai M. Gábor a Szegedi Nemzeti Színház Marica grófnő-előadásáért  hír képe
A legjobb dramaturg díját kapta Zsigó Anna és Koltai M. Gábor a Szegedi Nemzeti Színház Marica grófnő-előadásáért

Átadták az Országos Színházi Találkozó (OSZT) díjait vasárnap Debrecenben: a Marica grófnővel június 18-án vendégszerepeltek a szegediek.

Lezárta 2025/26-os évadát a Szegedi Nemzeti Színház hír képe
Lezárta 2025/26-os évadát a Szegedi Nemzeti Színház

A mai társulati üléssel hivatalosan véget ért a Szegedi Nemzeti Színház 2025/2026-os évada, a munka szeptemberig a színfalak mögött, illetve a 95 éves Szegedi Szabadtéri Játékokon folytatódik.

A 2025/2026-os színházi évad Dömötör-díjasai hír képe
A 2025/2026-os színházi évad Dömötör-díjasai

A 2025/2026-os színházi évad díjazottjai: